Mieszkanie Klucze 49m²

Mieszkania z niewielkimi pomieszczeniami to wielkie wyzwanie dla projektantów. Ważne aby nowo projektowane przestrzenie były ergonomiczne i aby nie zabrakło miejsca na wszystkie elementy potrzebne do codziennego użytkowania. To operowanie kolorem i materiałami, tak aby gabaryty wydawały się większe. To również gra fototapetami i złudzeniem optycznym, aby wydłużyć, poszerzyć i generalnie dodać powietrza. Mikro kuchnia i niewielka sypialnia są teraz bardzo nastrojowe, pozwalają wypocząć, spokojnie pracować, nabrać tlenu i po prostu cieszyć się ich gabarytami. Przebudowana z dwóch pomieszczeń (ubikacja osobno) łazienka jest teraz zupełnie inna, również większa, bardziej ustawna i po prostu przestronna. W tym mieszkaniu wady przestrzeni stały się jego wielkimi zaletami, jest niepowtarzalne i bardzo przyjazne użytkownikom.

Mieszkanie jest połączeniem różnych stylów, wnętrze jest po trosze industrialne, minimalistyczne, ma również elementy rustykalne. Nawiązuje również do stylu lat sześćdziesiątych, dostosowując go do współczesności.  Przytulne mieszkanie, w stonowanych kolorach i z wyraźnymi fakturami. Jasne powierzchnie zestawiono z ciemniejszymi tonacjami, białą cegłę z jasnym drewnem, listwy ozdobne z prostymi bezozdobnymi ścianami. Całość ożywiono miętowymi dodatkami. Salon to mix drewna, szarości i białej cegły. Sypialnia optycznie powiększona fototapetą nieba, wydaje się być niesamowicie przewiewna i otwarta. Łazienka to mieszanka bieli, drewna i płytek z fakturą kamienia.

Mieszkanie Sosnowiec v.1  73m²

To mieszkanie jest nowoczesne i wyraźnie podzielone na strefy. Przedpokój jest idealnym, neutralnym wprowadzeniem do kolejnych pomieszczeń, ale również zawiera zaskakujący element - fototapetę, za którą mieści się prywatna część mieszkania, czyli sypialnia i pokój. Pomieszczenia te ukryte są za drzwiami bezprzylgowymi, których właściwie nie widać. Gra sufitów podwieszanych urozmaica dojście do salonu. W salonie pięknie zagrało zestawienie tekstur - szarobrązowej cegły i jaśniejszego drewna. Jako tło dla wyraźnych faktur - biele i szarości, a całe wnętrze jest przez to spokojne, ale ma swój pazur. Rozszerzona poziomymi pasami półek i szafek sypialnia nawiązuje do salonu, ale ma swój indywidualny charakter. 

Mieszkanie Sosnowiec v.2  73m²

Udało się nam połączyć niepołączalne, ciepłe wnętrza z aranżacją typu loft, odrobina szaleństwa. Mieszkanie jest przytulne, drewniane, ale też zimne, surowe, ceglane. Po przekroczeniu progu wchodzimy w angielski, czarno-biały las, marokańskie kafle też idealnie pasują do tej odważnej mieszanki, a wszystkiemu przygląda się z góry postindustrialna lampa. Nie może być? Może! Jak to wygląda? Świetnie!

Mieszkanie Wrocław  68m²

Mieszkanie Katowice  50m²

Wąski, długi salon, mała, ciemna kuchnia, nieustawna sypialnia. Trudne zadanie dla architektów More-In? Absolutnie nie! Zaprojektowano fantastyczne mieszkanie, w którym wszyscy się dobrze czują, a wady przestrzenne stały się jego zaletami. Odważne, ciepłe kolory połączone z surowym betonem architektonicznym dają niesamowity efekt i dawkę pozytywnej energii. Aż chce się mieszkać, oglądać telewizję, gotować, czytać, pracować, relaksować się, spotykać z przyjaciółmi. Idealne miejsce na Ziemi.

Wnętrza w przedwojennej willi w dzielnicy ambasad w Wiedniu. Projekt idealnie współgra z klasyczną architekturą bryły budynku. Elementy nowoczesne zostały elegancko wkomponowane w klasyczne rozwiązania, nie rażą, wydają się być idealnym dopełnieniem. Przestronne pokoje dzienne wydają się być przytulne, a jednocześnie są naturalnym przedłużeniem monumentalnego holu i bogato rzeźbionego ciągu schodowego. Wszystko stanowi całość, klasyczną i nowoczesną zarazem, reprezentacyjną w skali, ale również ludzką w sferze funkcjonalnej.

willa Wiedeń  2037m²

Mieszkanie Wrocław 58m²

To w Nowym Jorku zrodził się pomysł adaptacji wnętrz industrialnych na mieszkania i stamtąd kilkadziesiąt lat temu ruszył na wielki podbój świata. Ten projekt jest adaptacją tego stylu do układu i wielkości mieszkania, tak aby nie przytłoczyły użytkowników. Śmiało połączono kolory i faktury, a efekt jest niezapomniany dla odwiedzających. Miedź idealnie współgra z czarno-białą cegłą, a dodatki w ciepłych kolorach ożywiają całość. Nie zabrakło akcentów nowojorskich, co jest swojego rodzaju hołdem dla źródeł tego stylu, ale nie zapomniano, że mieszkanie jest we Wrocławiu, a nie w SoHo.

Pijalnia czekolady Kraków  139m²

Cóż może być smaczniejszego od kakao wypitego w wygodnym fotelu sali czekoladziarni, jeśli w dodatku klasyczne rozwiązania przestrzenne i dekoracyjne skomponowane ze smakiem tworzą idealne tło dla wszystkich łakoci! Czekoladowa fontanna, lampy, rzeźbienia, a nawet kolory nawiązują do serwowanych smakołyków. Projekt wnętrza kawiarni w Krakowie cechuje również niewielka powierzchnia, która została podzielona niezwykle ergonomicznie, stosunkowo wielu klientów może w wygodzie cieszyć się smakiem oferowanych słodyczy. Przewidziano też lożę dla najmłodszych czekoladowych smakoszy.

wnętrza publiczne

W małym mieszkaniu wszystko musi być idealnie dopasowane przestrzennie – funkcjonalnie nie może niczego brakować, a jednocześnie trzeba tak zaaranżować powierzchnię, aby mieszkającemu nie brakowało miejsca. Biel idealnie współgra z drewnem, a pokoje wydają się większe, niż są w rzeczywistości. Wrażenie głębi zwiększają mocno odbijające białe fronty w kuchni. Wszystko tutaj jest na swoim miejscu i pod ręką. Wykorzystane kolory i faktury przełamują obrazy, a beton architektoniczny dodatkowo zaskakuje w takim miejscu. 

Kawalerka Wrocław  29m²

Geometryczne mieszkanie – wszystko zostało precyzyjnie pomyślane i dobrane, niczym w idealnym wzorze na lokum doskonałe! Pomieszczenia wyglądają inaczej, ale są ze sobą stylistycznie powiązane – bryły rombów, kwadratów i trójkątów powtarzają się, ściany pokojów i łazienek nawiązują do siebie. Ale jednocześnie wszystkie są zdecydowanie zindywidualizowane i niepowtarzalne. Nic w tym mieszkaniu nie jest przypadkowe, każdy element ma swoje jasno określone miejsce. Matematyka architektoniczna: Ergonomia + styl = najlepszy projekt!

Mieszkanie Katowice  74m²

wnętrza publiczne

Wizyta u dentysty bywa niezapomniana. Dzięki tej aranżacji przestrzeni zostanie ona na długo we wspomnieniach pacjenta także za sprawą niezwykłej poczekalni i niebanalnemu gabinetowi. Kolorystyka pozytywnie wpływa na psychikę i pozwala wyciszyć się przed zabiegiem. W tym samym czasie najmłodsi będą mogli odpocząć na pufach, rysując albo czytając przy stole. Zastosowane rozwiązania i materiały nie znudzą się stałym gościom i personelowi oraz na pewno zaskoczą i zadziwią odwiedzających lekarza po raz pierwszy.

Gabinet stomatologiczny v.1

wnętrza publiczne

Nieraz dobrze zagłębić się w marzeniach albo pokontemplować otoczenie. Szczególnie ważne może to być w obliczu wizyty u dentysty. W tej poczekalni każdego pochłonie geometryczny, kolorowy świat, w którym zanikają krawędzie a kształty wydają się inne niż są w rzeczywistości. Ciepłe barwy przemieszano z szarościami dzięki czemu wnętrze jest zbalansowane i nie ma w tej mnogości kolorów przesytu. Kojąco na psychikę zadziałają na pewno zielenie gabinetu, a w poczekalni ciepłe barwy wprowadzą w dobry nastrój i pozwolą myślom odpłynąć gdzieś daleko, daleko...

Gabinet stomatologiczny v.2

Czy hotel musi być jedynie przechowalnią gości, miejscem noclegu przed zwiedzaniem zabytków? Nie musi! Wyobraźnia twórców nie zna granic, hotel może być sam w sobie atrakcją w skali miasta, miejscem interesującym na tyle, aby nie chcieć z niego wychodzić. Obraz, żyrandol, balustrada – dosłownie wszystko przykuwa uwagę. Aż chce się zwiedzać i odkrywać kolejne miejsca – hol, korytarz, jadalnia, pokoje – ile jest do oglądania!

Hotel Chorzów  1689m²

wnętrza publiczne

To mieszkanie jest hołdem złożonym przyrodzie – siedzimy w salonie, wokół aż pachnie drewnem, a wszystko pod czujnym okiem jelenia. Tapety dopełniają wrażenia, detale także przenoszą nas gdzie indziej. Jesteśmy w środku miasta, ale miasto zostało gdzieś daleko,  daleko...

Mieszkanie Katowice  81m²

Urok, atrakcyjność, czar, splendor, prestiż – takie są wnętrza zaprojektowane przez More-In. Taki jest również glam i takie są wnętrza z tego budynku jednorodzinnego. Minimalistyczna kuchnia, teoretycznie zupełnie inna od reszty mieszkania, podkreślona jeszcze rozrzeźbionym żyrandolem, idealnie pasuje do reszty wnętrz. Jak w niesamowitym lustrze w holu, tak w tym mieszkaniu widać wszystko to, co chce uosabiać More-IN, odwagę w łączeniu stylów - nie ma miejsca na żadne kompromisy!

Domek Chorzów  200m²

Stonowane kolory, niezwykłe dodatki i ergonomiczny układ przestrzenny stworzyły wspaniałe miejsce do mieszkania. Chromowana lampka nocna ożywia wieczory, lustro powiększa magicznie przestrzeń, ściana pokryta farbą tablicową sprawi, że nie zapomnisz żadnych sprawunków. Home love – magiczna kraina!

Mieszkanie Katowice  41m²

pokój nastolatka Wrocław  23m²

Pokój nastolatka jest jak inna planeta. Tu się pracuje, odpoczywa i przede wszystkim podtrzymuje i nawiązuje nowe znajomości. Wnętrze musi być przez to bardzo uniwersalne, tak aby podołać wszystkim stawianym przez użytkownika i jego gości wyzwaniom. Pokój nie może być jednak zbyt stonowane i musi zawierać efekt WOW. Biel wraz z lustrami powiększa ograniczoną skosami powierzchnię. Całość domknięta jest granatową, rozrzeźbioną kostkami ścianą, która jest niczym okno do innych stanów świadomości, oceanem marzeń i możliwości.

Nie można tylko pracować. Nieraz trzeba chociaż na chwilę zwinąć żagle, aby potem móc ze zdwojoną sił rzucić się w wir obowiązków i wypłynąć na szerokie wody. Takie jest właśnie założenie tego projektu – swojego rodzaju przenośni opisującej rozwój zawodowy. Jest to także pomysł na pokonywanie związanych z tym trudności.

Chill-out

wnętrza konkursowe

Pokój piłkarski Wrocław

Dobre urządzenie pokoju dla dorastającego dziecka to nie lada wyzwanie. Nam się to udało, połączenie wszystkich zasad, które powinien spełniać dobrze wykonany projekt. Pokój dla małego piłkarza, niezywkle wygodny, fukkcjonalny jak i praktyczny. Wnętrze, w którym przebywa dziekco ma bardzo duży wpływ na jego odpowiedni rozwój i dobre samopoczucie. Dobrze skomponowane kolory, które nie rozpraszają uwagi oraz zagospodarowanie miejsca na nauke i wypoczynek uwzględniając największą pasję małego chłopca, którą jest piłka nożna. Projektując ten mały pokoik  stworzyliśmy dziecku jego własny świat pełen radości, magii i beztroski.

Bliźniak Ruda Śląska 115m²

Dom łączący w sobie to, co najlepsze od strony praktycznej i wizualnej. Projekt utrzymany w stylu skandynawskim z nowoczesną nutą i odważnymi akcentami. Duży otwarty salon z atrakcyjną strefą wypoczynkową, kominkiem i akwaium w zabudwie daje szereg możliwości spędzania wolnego czasu w kompletnym składzie, a radosna kuchnia ze spiżarnią rozpromieni gotowanie. Na piętrze strefa prywatna dla każdego z domowników. Przytulne i bardzo dziewczęce pokoje dla 2 małych księżniczek z możliwością rozdzielenia, z wykorzystaniem tych samych elementów. Sypialnia rodziców wraz z łazienką jest stonowana z dominantą sepii i drewna. Łazienka dzieci kolorowa i ekspresyjna. W projekcie nie zabrakło funkcjonalności i sporej przestrzeni magazynowej w postaci szaf w zabudowie tak by optymalnie wykorzystać kaźdy zakątek tego niezwykle malarskiego projektu. W naszym odczuciu jest to jedna z najbardziej kreatywnych interpretacji stylu skandynawskiego. Wnętrza są  pełne radości i pozytywnych emocji, które tak bardzo biją od właścicieli.

Mieszkanie Katowice 65m²

Aranżacja wnętrza w stylu skandynawskim wyzwoliła naszą kreatywność, która pozwoliła sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Odważna aranżacja z dynamicznymi akcentami kolorystycznymi, latająca ponad chmurami sypialnia i rozdmuchany przedpokój nadają wnętrzu smaku. Mieszkanie mimo trudnego układu zostało zaaranżowane w sposób maksymalnie funkcjonalny. Całość jest tak skomponowana, by właściciele mogli optymalnie wykorzystać przestrzeń z uwzględnieniem strefy otwartej, dziennej i zamkniętej, prywatnej. Dzięki temu życie w tym uroczym mieszakniu staje się przyjemnością..

Mieszkanie Gdynia 57m²

Nowoczesne wnętrze, które zawiera w sobie zarówno styl industrialny, skandynawski jak i orientalny. Poprzez mieszanine tych wszytskich trendów otrzymaliśmy niezwykle orginalny i wyreafinowany projekt. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o osobach żyjących intensywnie, które potrzebują komfortowych rozwiązań w kompaktowym wydaniu. Układ całego mieszaknia sprawia, że właściciele mogą zachować dużo swobody i w pełni cieszyć się chwilami spędzonymi razem.

  • YouTube Classic
  • Facebook Sticker
  • Google+ Sticker

© MORE-IN Architekci  mgr inż. arch. Michał Grudziński   //   wszelkie prawa zastrzeżone

Witryna More-IN może stosować pliki cookies, korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację.

pokój dzienny