Dom w przedwojennej dzielnicy – sypialni Wrocławia. Forma jest tradycyjna, ale zarazem wyjątkowo prosta i nowoczesna. Wystające prostopadłościany garażu i pokoju dziennego urozmaicają prostotę bryły, a panoramiczne okna pozwalają się cieszyć szerokim widokiem okolicznego parku. 

Domek jednorodzinny  205m²

ICY_HOT towers - konkurs

Wieżowce są w miastach rozwiązaniem niedostatków powierzchni w centrum. Projekt stanowi całościową koncepcję takiego rozwiązania, opartą na urbanistyce i szerokiej analizie przestrzennej. Jest to także symulacja wpływu, jaki taki budynek wywrze na cały region. Architektura i konstrukcja jest sama w sobie niezwykle awangardowa – szkielet i schemat funkcjonalny jest skręcony, w związku z tym należało rozwiązaćwszelkie związane z tym trudności.

Budynek wielorodzinny jak budynek przemysłowy? Fabryka do mieszkania? Fabryka mocy! Miejsce, gdzie po pracy idealnie naładujesz akumulatory i przygotujesz się do kolejnego ciężkiego dnia. Pełne zieleni i miejsc, gdzie można się zrelaksować, samemu, albo w grupie przyjaznych osób.  

Zabudowa wielorodzinna (Fabryka mocy) - koncepcja

budynek hotelowy - koncepcja

Hotel to wizytówka miasta – ten jest idealnym tego przykładem, w jego elewacji, niczym w najpiękniejszym albumie, odbija się sylweta miasta, najważniejszych budowli i budynków! Sam również jest po prostu arcyciekawym obiektem do odwiedzenia – zamyka niezagospodarowany kwartał w centrum, znakomicie uzupełnia pustkę i stanowi piękny i wyraźny punkt orientacyjny dla nowoprzybyłych. Jest także niezwykłym miejscem do odwiedzenia, także dla mieszkańców miasta.

Domek letniskowy z wodospadem 90

Chłodny napój niespiesznie pity letnią porą nad orzeźwiającym szumem szemrzącego wodospadu, w otoczeniu architektury podkreślającej atuty otoczenia. Jest pięknie, trzeba to usłyszeć, trzeba to poczuć. Pełny relaks... Beton, drewno, szkło w magnetycznym połączeniu z siłą przyrody.

Próba rozwiązania przeludnienia wielkich miast – propozycja ukierunkowanej ekspansji urbanistycznej na wodzie. Czy nie możemy budować miast z powtórnie wykorzystanych materiałów? Spróbujmy, w połączeniu z bezkresem mórz i inwencją architektów i urbanistów otrzymujemy nieograniczone możliwości rozwoju!

 

 

Zobacz również nasze projekty wnętrz, aranżacji mieszkań i innych obiektów.

nev vision of the loft 2

  • YouTube Classic
  • Facebook Sticker
  • Google+ Sticker

© MORE-IN Architekci  mgr inż. arch. Michał Grudziński   //   wszelkie prawa zastrzeżone

Witryna More-IN może stosować pliki cookies, korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację.

Hotel